Młodzi odkrywcy - na żaglach dookoła świata

Obóz żeglarski dla dzieci z klas:
IV-VI szkoły podstawowej

Terminy:

1.7.2020 - 14.7.2020 cena: 1650 zł 

1.7.2020 - 21.7.2020 cena: 2250 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Obozy dla dzieci to żeglarstwo na wesoło i przede wszystkim nauka poprzez zabawę – zdobywanie podstawowych umiejętności żeglarskich w czasie gier i wodnych zawodów.
Nasi uczestnicy coraz lepiej poznają żeglarski świat: uczą się podstawowych umiejętności dla każdego żeglarza i ruszają w rejs dookoła świata. Doświadczą nocy na okręcie, śpiewania pieśni przy ognisku oraz poznają historię żeglarstwa i morskich ludów. Zdobyte doświadczenie to wiedza, jak zachować się na wodzie i w lesie.

Obóz „Młodzi odkrywcy - na żaglach dookoła świata” to większe wyzwania i samodzielność dla naszych podopiecznych względem obozów „Wyprawa do świata Wikingów”. Codziennie pływamy i bawimy się na lądzie, podczas zajęć organizowanych przez naszą kadrę uczestnicy obozów naturalnie rozwijają swoje mocne strony i przezwyciężają słabości. Uczymy się pracować w grupie, podejmować decyzje i wykorzystywać spryt oraz inteligencję.

Wśród naszych propozycji: zwiady i gry terenowe, podstawy terenoznawstwa, zajęcia manualne, warsztaty, gry logiczne, taktyczne i fabularne, podchody, śpiewanki, ogniska, budowa szałasów, zajęcia sportowe i integracyjne, węzły i wiele innych!

Instruktorzy:
A to wszystko pod okiem naszej czujnej i doświadczonej kadry. Z każdą grupą pracuje minimum 2 instruktorów. Zarówno na wodzie, jak i na lądzie każdy opiekun posiada wymagane uprawnienia państwowe, doświadczenie oraz dba o bezpieczeństwo uczestników.

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy poprzedni rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie
- 5% wpłata całości kwoty do końca kwietnia