Wyprawa do Świata Wikingów

Obóz żeglarski dla dzieci z klas:
I-III szkoły podstawowej

Terminy:

1.7.2020 - 14.7.2020 cena: 1650 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Obozy dla dzieci to żeglarstwo na wesoło i przede wszystkim nauka poprzez zabawę – zdobywanie podstawowych umiejętności żeglarskich w czasie gier i wodnych zawodów.

Celem obozu jest wprowadzenie najmłodszych w świat żeglarski poprzez ciekawą zabawę. Każdego dnia uczestnicy obozu otrzymają rozmaite zadania do wykonania. Wśród nich znajdują się ćwiczenia sprawnościowe, intelektualne, manualne, a przede wszystkim z zakresu żeglarstwa. Dzieci nabędą wiedzę i praktykę żeglarską, aby móc pokonać własne słabości i odkryć przepiękny świat Wikingów. Poza codziennymi zajęciami na wodzie uczestnicy biorą udział w zajęciach lądowych, które w ciekawy sposób pozwalają poznać okolicę, uczą współdziałania w grupie, podejmowania decyzji, rozwijają umiejętności „obozowe”. Ponadto dają możliwość poznania wielkiej marynistycznej historii świata w miły i przyjemny sposób. Wśród naszych propozycji: zwiady i gry terenowe, podstawy terenoznawstwa, zajęcia manualne, warsztaty, gry logiczne, taktyczne i fabularne, podchody, śpiewanki, ogniska, budowa szałasów, zajęcia sportowe i integracyjne, węzły i wiele innych!

Instruktorzy:
A to wszystko pod okiem naszej czujnej i doświadczonej kadry. Z każdą grupą pracuje minimum 2 instruktorów. Zarówno na wodzie, jak i na lądzie każdy opiekun posiada wymagane uprawnienia państwowe, doświadczenie oraz dba o bezpieczeństwo uczestników.

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy poprzedni rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie
- 5% wpłata całości kwoty do końca kwietnia