MŁODZI ODKRYWCY - NA ŻAGLACH DOOKOŁA ŚWIATA

Obóz żeglarski dla dzieci z klas:
IV-VI szkoły podstawowej

Terminy:

1.7.2021 - 21.7.2021 cena: 2300 zł 

1.7.2021 - 15.7.2021 cena: 1750 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Obozy dla dzieci to żeglarstwo na wesoło i przede wszystkim nauka poprzez zabawę – zdobywanie podstawowych umiejętności żeglarskich w czasie gier i wodnych zawodów.
Nasi uczestnicy coraz lepiej poznają żeglarski świat: uczą się podstawowych umiejętności dla każdego żeglarza i ruszają w rejs dookoła świata. Doświadczą nocy na okręcie, śpiewania pieśni przy ognisku oraz poznają historię żeglarstwa i morskich ludów. Zdobyte doświadczenie to wiedza, jak zachować się na wodzie i w lesie.

Obóz „Młodzi odkrywcy - na żaglach dookoła świata” to większe wyzwania i samodzielność dla naszych podopiecznych względem obozów „Wyprawa do świata Wikingów”. Codziennie pływamy i bawimy się na lądzie, podczas zajęć organizowanych przez naszą kadrę uczestnicy obozów naturalnie rozwijają swoje mocne strony i przezwyciężają słabości. Uczymy się pracować w grupie, podejmować decyzje i wykorzystywać spryt oraz inteligencję.

Wśród naszych propozycji: zwiady i gry terenowe, podstawy terenoznawstwa, zajęcia manualne, warsztaty, gry logiczne, taktyczne i fabularne, podchody, śpiewanki, ogniska, budowa szałasów, zajęcia sportowe i integracyjne, węzły i wiele innych!

Instruktorzy:
A to wszystko pod okiem naszej czujnej i doświadczonej kadry. Z każdą grupą pracuje minimum 2 instruktorów. Zarówno na wodzie, jak i na lądzie każdy opiekun posiada wymagane uprawnienia państwowe, doświadczenie oraz dba o bezpieczeństwo uczestników.

Zgłoszenia i płatności:
Zgłoszenia na obóz prosimy wysyłać mailowo na adres zagle@szansa.net. A w mailu imię, nazwisko, data urodzenia dziecka i obóz z terminem na który się zapisujemy :)
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji proszę pisać lub dzwonić pod numery:
502-504-980 Wera
508-082-278 Marcin (proszę dzwonić po 16)

Drodzy rodzice na ten moment nie posiadamy informacji odnośnie obostrzeń sanitarnych w sezonie 2021 dla organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Informujemy, że z tego powodu cena obozu może ulec zmianie - tylko i wyłącznie jeśli musielibyśmy ponieść znaczne koszty, aby dostosować wypoczynek do wymogów (np. zapewnić test na obecność wirusa SARS-CoV-2 dla każdego uczestnika). Dopóki obostrzenia nie zostaną ogłoszone jesteśmy zmuszeni utrzymać ograniczoną ilość uczestników obozu, co nas niezmiernie smuci, ponieważ chcielibyśmy przeżyć kolejne wspólne wakacje ze wszystkimi chętnymi. Dlatego przypominamy, że warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 500 zł oraz przesłanie do nas wypełnionych skanów dokumentów obozowych.

Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku rezygnacji z obozu do 2 tygodni przed jego rozpoczęciem zwracamy pełną wpłatę. Jeśli obóz miałby się nie odbyć w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 również zwrócimy Państwu 100% wpłat.

Można u nas zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny, która już nie uczestniczy w obozach
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie