RELAKS POD ŻAGLAMI

Obóz żeglarski dla młodzieży z klas:
VII-VIII szkoły podstawowej
I-IV szkoły ponadpodstawowej

Terminy:

1.7.2021 - 15.7.2021 cena: 1750 zł 

1.7.2021 - 21.7.2021 cena: 2300 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Obozy przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają żeglarską przygodę oraz tych, co zdobyli już swoje pierwsze szlify. Dają możliwość regularnego zejścia na wodę z grupą dopasowaną do własnych umiejętności wraz z instruktorem pracującym nad rozwojem uczestników. W trakcie tego obozu nasi podopieczni mogą odpocząć od miejskiego zgiełku i czerpać radość z spędzania czasu nad jeziorem.
W programie przewidziane są regaty, gry żeglarskie oraz kilkudniowy rejs. Oprócz codziennego żeglowania w programie obozu znajdziecie jeszcze zajęcia lądowe, tak jak: gry taktyczne, decyzyjne, podchody, zwiady terenowe, pierwsza pomoc, ratownictwo, ogniska i śpiewanki.

Instruktorzy:
A to wszystko pod okiem naszej czujnej i doświadczonej kadry. Każdy opiekun posiada wymagane uprawnienia państwowe, doświadczenie oraz dba o bezpieczeństwo uczestników.

Zgłoszenia i płatności:
Zgłoszenia na obóz prosimy wysyłać mailowo na adres zagle@szansa.net. A w mailu imię, nazwisko, data urodzenia dziecka i obóz z terminem na który się zapisujemy :)
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji proszę pisać lub dzwonić pod numery:
502-504-980 Wera
508-082-278 Marcin (proszę dzwonić po 16)

Drodzy rodzice na ten moment nie posiadamy informacji odnośnie obostrzeń sanitarnych w sezonie 2021 dla organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Informujemy, że z tego powodu cena obozu może ulec zmianie - tylko i wyłącznie jeśli musielibyśmy ponieść znaczne koszty, aby dostosować wypoczynek do wymogów (np. zapewnić test na obecność wirusa SARS-CoV-2 dla każdego uczestnika). Dopóki obostrzenia nie zostaną ogłoszone jesteśmy zmuszeni utrzymać ograniczoną ilość uczestników obozu, co nas niezmiernie smuci, ponieważ chcielibyśmy przeżyć kolejne wspólne wakacje ze wszystkimi chętnymi. Dlatego przypominamy, że warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 500 zł oraz przesłanie do nas wypełnionych skanów dokumentów obozowych.

Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku rezygnacji z obozu do 2 tygodni przed jego rozpoczęciem zwracamy pełną wpłatę. Jeśli obóz miałby się nie odbyć w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 również zwrócimy Państwu 100% wpłat.

Można u nas zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny, która już nie uczestniczy w obozach
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie