KURS NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Obóz szkoleniowy na patent żeglarza jachtowego z egzaminem końcowym dla młodzieży z ukończonym 14 rokiem życia.

Terminy:

1.7.2022 - 21.7.2022 cena: 2800 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
W trakcie 20 dniowego kursu nasi podopieczni odbędą szereg zajęć teoretycznych oraz praktycznych wymaganych do zdania egzaminu na patent żeglarski. Pomimo szkolenia, które wypełnia większość czasu naszych obozowiczów, nie zabraknie momentów integracji z innymi uczestnikami, czy też chwili wytchnienia podczas zabaw decyzyjnych, taktycznych, terenowych lub też ognisk i śpiewanek.

Instruktorzy:
Zajęcia dla tej grupy są prowadzone przez osoby posiadające stopnie instruktorskie w zakresie żeglarstwa i oczywiście niezbędne uprawnienia wychowawcze. Nasza doświadczona kadra już od lat pomaga zdobywać pierwsze uprawnienia żeglarskie naszym obozowiczom!

Zgłoszenia i płatności:
Zgłoszenia na obóz prosimy wysyłać mailowo na adres zagle@szansa.net. A w mailu imię, nazwisko, data urodzenia dziecka i obóz z terminem na który się zapisujemy :)
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji proszę pisać lub dzwonić pod numery:
502-504-980 Wera
508-082-278 Marcin

Uwaga! Do kosztów obozu należy doliczyć koszt egzaminu (125zł dla uczniów i studentów do 26 roku życia).

Drodzy rodzice na ten moment nie posiadamy informacji odnośnie obostrzeń sanitarnych w sezonie 2022 dla organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Informujemy, że z tego powodu cena obozu może ulec zmianie - tylko i wyłącznie jeśli musielibyśmy ponieść znaczne koszty, aby dostosować wypoczynek do wymogów (np. zapewnić test na obecność wirusa SARS-CoV-2 dla każdego uczestnika). Dopóki obostrzenia nie zostaną ogłoszone jesteśmy zmuszeni utrzymać ograniczoną ilość uczestników obozu, co nas niezmiernie smuci, ponieważ chcielibyśmy przeżyć kolejne wspólne wakacje ze wszystkimi chętnymi. Dlatego przypominamy, że warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 500 zł oraz przesłanie do nas wypełnionych skanów dokumentów obozowych. Informujemy, że w przypadku braku szczepienia lub braku wiedzy na ten temat istnieje możliwość, że dziecko nie będzie mogło brać udziału w niektórych zajęciach, zależnie od aktualnych przepisów sanitarnych.

Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku rezygnacji z obozu do 2 tygodni przed jego rozpoczęciem zwracamy pełną wpłatę. Jeśli obóz miałby się nie odbyć w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 również zwrócimy Państwu 100% wpłat.

Można u nas zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny, która już nie uczestniczy w obozach
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie pierwszy raz