RELAKS POD ŻAGLAMI I PRZYGOTOWANIE DO PATENTU ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Obóz żeglarski dla młodzieży w wieku 13-15 lat

Terminy:

1.7.2022 - 21.7.2022 cena: 2800 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Obozy przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają żeglarską przygodę oraz tych, co zdobyli już swoje pierwsze szlify. Dają możliwość regularnego zejścia na wodę z grupą dopasowaną do własnych umiejętności wraz z instruktorem pracującym nad rozwojem uczestników. W trakcie tego obozu nasi podopieczni mogą odpocząć od miejskiego zgiełku i czerpać radość z spędzania czasu nad jeziorem, a ponad to przejdą szkolenie żeglarskie, które ułatwi im w przyszłości zdobyć patent żeglarza jachtowego!
W programie przewidziane są regaty, gry żeglarskie i elementy kursu na patent żeglarza jachtowego. Oprócz codziennego żeglowania w programie obozu znajdziecie jeszcze zajęcia lądowe, tak jak: gry taktyczne, decyzyjne, podchody, zwiady terenowe, pierwsza pomoc, ratownictwo, ogniska i śpiewanki.

Instruktorzy:
A to wszystko pod okiem naszej czujnej i doświadczonej kadry. Każdy opiekun posiada wymagane uprawnienia państwowe, doświadczenie oraz wiedzę żeglarską, którą będzie mógł przekazać swoim podopiecznym.

Zgłoszenia i płatności:
Zgłoszenia na obóz prosimy wysyłać mailowo na adres zagle@szansa.net. A w mailu imię, nazwisko, data urodzenia dziecka i obóz z terminem na który się zapisujemy :)
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji proszę pisać lub dzwonić pod numery:
502-504-980 Wera
508-082-278 Marcin

Drodzy rodzice na ten moment nie posiadamy informacji odnośnie obostrzeń sanitarnych w sezonie 2022 dla organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Informujemy, że z tego powodu cena obozu może ulec zmianie - tylko i wyłącznie jeśli musielibyśmy ponieść znaczne koszty, aby dostosować wypoczynek do wymogów (np. zapewnić test na obecność wirusa SARS-CoV-2 dla każdego uczestnika). Dopóki obostrzenia nie zostaną ogłoszone jesteśmy zmuszeni utrzymać ograniczoną ilość uczestników obozu, co nas niezmiernie smuci, ponieważ chcielibyśmy przeżyć kolejne wspólne wakacje ze wszystkimi chętnymi. Dlatego przypominamy, że warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 500 zł oraz przesłanie do nas wypełnionych skanów dokumentów obozowych. Informujemy, że w przypadku braku szczepienia lub braku wiedzy na ten temat istnieje możliwość, że dziecko nie będzie mogło brać udziału w niektórych zajęciach, zależnie od aktualnych przepisów sanitarnych.

Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku rezygnacji z obozu do 2 tygodni przed jego rozpoczęciem zwracamy pełną wpłatę. Jeśli obóz miałby się nie odbyć w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 również zwrócimy Państwu 100% wpłat.

Można u nas zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny, która już nie uczestniczy w obozach
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie pierwszy raz