ŻEGLARSKI SZLIF

Obóz żeglarski dla osób posiadających patent żeglarza jachtowego

Terminy:

1.7.2022 - 21.7.2022 cena: 2800 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Żeglarski szlif to obóz podczas którego nasi uczestnicy zarówno przypomną sobie podstawy prowadzenia jachtu, jak i doprowadzą każdy swój manewr do perfekcji. W trakcie 3 tygodniowego pobytu odkryją kolejną część żeglarskiego świata. Uczymy się pływać na 2 masztowych jednostkach, skomplikowanych manewrów, jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach, a także jak być dobrym załogantem i jeszcze lepszym kapitanem. Przy tym wszystkim nie braknie nam czasu na gry terenowe, ogniska i śpiewanki.

Uwaga:
Mamy w tym roku dodatkową możliwość przeprowadzenia kursu na patent sternika motorowodnego! Zajęcia będą rozłożone na przestrzeni całego obozu, aby nie zakłócić jego naturalnego rytmu. Cena za dodatkowy kurs to 300 zł + 125 zł za egzamin (dla uczniów do 26 roku życia).

Instruktorzy:
Zajęcia dla tej grupy są prowadzone przez osoby posiadające coś więcej niż wysokie stopnie żeglarskie i instruktorskie – doświadczenie, którym może się dzielić ze swoimi podopiecznymi. Jak cała nasza kadra oczywiście posiadają również wymagane uprawnienia wychowawcze.

Zgłoszenia i płatności:
Zgłoszenia na obóz prosimy wysyłać mailowo na adres zagle@szansa.net. A w mailu imię, nazwisko, data urodzenia dziecka i obóz z terminem na który się zapisujemy :)
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji proszę pisać lub dzwonić pod numery:
502-504-980 Wera
508-082-278 Marcin

Drodzy rodzice na ten moment nie posiadamy informacji odnośnie obostrzeń sanitarnych w sezonie 2022 dla organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Informujemy, że z tego powodu cena obozu może ulec zmianie - tylko i wyłącznie jeśli musielibyśmy ponieść znaczne koszty, aby dostosować wypoczynek do wymogów (np. zapewnić test na obecność wirusa SARS-CoV-2 dla każdego uczestnika). Dopóki obostrzenia nie zostaną ogłoszone jesteśmy zmuszeni utrzymać ograniczoną ilość uczestników obozu, co nas niezmiernie smuci, ponieważ chcielibyśmy przeżyć kolejne wspólne wakacje ze wszystkimi chętnymi. Dlatego przypominamy, że warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 500 zł oraz przesłanie do nas wypełnionych skanów dokumentów obozowych. Informujemy, że w przypadku braku szczepienia lub braku wiedzy na ten temat istnieje możliwość, że dziecko nie będzie mogło brać udziału w niektórych zajęciach, zależnie od aktualnych przepisów sanitarnych.

Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku rezygnacji z obozu do 2 tygodni przed jego rozpoczęciem zwracamy pełną wpłatę. Jeśli obóz miałby się nie odbyć w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 również zwrócimy Państwu 100% wpłat.

Można u nas zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Przypominam o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny, która już nie uczestniczy w obozach
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie pierwszy raz