RELAKS POD ŻAGLAMI I PRZYGOTOWANIE DO PATENTU ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Obóz żeglarski dla młodzieży w wieku 13-15 lat

Terminy:

1.7.2024 - 21.7.2024 cena: 3750 zł 

Miejsce:

HBO Winiec
Zatoka Leśna 5
14-140 Miłomłyn

Program:
Obozy przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają żeglarską przygodę oraz tych, co zdobyli już swoje pierwsze szlify. Dają możliwość regularnego zejścia na wodę z grupą dopasowaną do własnych umiejętności wraz z instruktorem pracującym nad rozwojem uczestników. W trakcie tego obozu nasi podopieczni mogą odpocząć od miejskiego zgiełku i czerpać radość z spędzania czasu nad jeziorem, a ponad to przejdą szkolenie żeglarskie, które ułatwi im w przyszłości zdobyć patent żeglarza jachtowego!
W programie przewidziane są regaty, gry żeglarskie i elementy kursu na patent żeglarza jachtowego. Oprócz codziennego żeglowania w programie obozu znajdziecie jeszcze zajęcia lądowe, tak jak: gry taktyczne, decyzyjne, podchody, zwiady terenowe, pierwsza pomoc, ratownictwo, ogniska i śpiewanki.

Instruktorzy:
A to wszystko pod okiem naszej czujnej i doświadczonej kadry. Każdy opiekun posiada wymagane uprawnienia państwowe, doświadczenie oraz wiedzę żeglarską, którą będzie mógł przekazać swoim podopiecznym.

Zgłoszenia i płatności:
Zgłoszenia na obóz prosimy wysyłać mailowo na adres zagle@szansa.net. A w mailu imię, nazwisko, data urodzenia dziecka i obóz z terminem, na który się zapisujemy :)
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji proszę pisać lub dzwonić pod numery:
502-504-980 Wera
508-082-278 Marcin

Drodzy rodzice przypominamy, że warunkiem zarezerwowania miejsca na obozie jest wpłata zaliczki wysokości 500 zł oraz przesłanie do nas wypełnionych skanów dokumentów obozowych.

Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku rezygnacji z obozu do 2 tygodni przed jego rozpoczęciem zwracamy pełną wpłatę.

Można u nas zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Przypominamy o naszym systemie zniżek, które się sumują:
- 1% za każdy rok uczestnictwa w naszych obozach, przez każdą osobę z rodziny, która już nie uczestniczy w obozach
- 1% za każdą nową osobę zaproszoną na nasz obóz, która z nami pojedzie pierwszy raz